Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0