Titles you rated
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0