Movies
Ratings
285
SurrogatesRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 3.0