Movies
Ratings
48
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0