Titles you rated
FelonRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
Crank: High VoltageRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0