Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
TarRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5