Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 1.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0