Movies
Ratings
468
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5