Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
ShooterRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 1.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0