Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0