Titles you rated
ElysiumRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0