Titles you rated
La Femme NikitaRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0