Titles you rated
A Walk to RememberRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0