Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0