Movies
Ratings
601
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
BeastlyRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Kim Possible Movie: So the DramaRated ★ 4.0
Bartok the MagnificentRated ★ 5.0
The Ugly Duckling and Me!Rated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.5
Western SpaghettiRated ★ 4.5