Movies
Ratings
180
The Social NetworkRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0