Movies
Ratings
363
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.5
NanaRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 0.5
AnacondaRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 4.0
SpreeRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The Life of ChuckRated ★ 4.5
301, 302Rated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5