Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.0
TransformersRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0