Movies
Ratings
148
ChocolatRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5- Baby's Day OutRated ★ 2.5
Big DaddyRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
BedazzledRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5