Titles you rated
MonsterRated ★ 4.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
Our Love StoryRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0