Movies
Ratings
200
PeninsulaRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.5