Titles you rated
100 MetersRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
The Nature of Invisible ThingsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0