Movies
Ratings
151
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
EpicRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
FrankenweenieRated ★ 5.0