Titles you rated
SilmidoRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0