Movies
Ratings
126
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
2 Days in ParisRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
You've Got MailRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0