Movies
Ratings
35
AmélieRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.0