Titles you rated
ConstantineRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0