Movies
Ratings
819
Les MisérablesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
TenetRated ★ 2.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5