Titles you rated
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0