Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
AnimaleRated ★ 2.0- Sound of BreathRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5