Movies
Ratings
65
AlienRated ★ 4.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0