Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.5
The StrangersRated ★ 2.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.5
InsidiousRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5