Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
FluRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 3.5