Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5