Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 1.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0