Titles you rated
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Our TownRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 1.5
Freddy vs. JasonRated ★ 2.0