Movies
Ratings
160
ApocalyptoRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0