Movies
Ratings
60
A Beautiful MindRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
My WayRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Enough SaidRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0