Titles you rated
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
MossRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5