Titles you rated
My Name Is KhanRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 2.5
Honey and CloverRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0