Movies
Ratings
51
Hide and SeekRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5