Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
HandphoneRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 0.5
Man on FireRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0