Movies
Ratings
43
The HuntRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Man on a LedgeRated ★ 1.5
Private EyeRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
It FollowsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.0
The Chronicles of EvilRated ★ 1.0
ThorRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0