Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.5
St. VincentRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5