Movies
Ratings
45
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0