Movies
Ratings
552
ShooterRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 3.0
Addams Family ValuesRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0
The White StormRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Lemonade MouthRated ★ 4.0
RentRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0