Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0