Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 0.5
VeteranRated ★ 3.0- Jellyfish RestaurantRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0