Movies
Ratings
829
Black BookRated ★ 3.5
The Perfect NeighborRated ★ 4.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
Fire of LoveRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 2.5
Red RoomsRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 3.5
A Deadly American MarriageRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5