Titles you rated
 The NotebookRated ★ 4.0 The NotebookRated ★ 4.0
 AftersunRated ★ 4.0 AftersunRated ★ 4.0
 Good NewsRated ★ 3.5 Good NewsRated ★ 3.5
- Parasite: Black & White EditionRated ★ 3.5
 Mamma Mia!Rated ★ 4.0 Mamma Mia!Rated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0 Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
 Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0 Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0 Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
 Irma VepRated ★ 2.5 Irma VepRated ★ 2.5
 Love UntangledRated ★ 4.0 Love UntangledRated ★ 4.0
 The ClassicRated ★ 3.5 The ClassicRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 F1: The MovieRated ★ 3.0 F1: The MovieRated ★ 3.0
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0